آراد برندینگ
خانه / بتادین / بازار فروش بتادین | عمده فروشی انواع مواد ضدعفونی کننده و گندزدا

بازار فروش بتادین | عمده فروشی انواع مواد ضدعفونی کننده و گندزدا

بازار فروش بتادین  در کشور ایران متمرکز شده بر روی بیمارستان ها و درمانگاه ها است.خرید عمده و حدود ۹۹ درصد بتادین به مشاغلی همچون مطب ،درمانگاه و بیمارستان ها اختصاص داده می شود. ۱ درصد باقیمانده نیز جزو مصارف خانگی وشخصی محسوب می شود . بتادین جزو مواد ضدعفونی کننده است و برای جلوگیری و تمیزی زخم های سطحی بکار می رود . نام های دیگری نیز برای بتادین بکار میبرند ازجمله این نام ها دواگلی است .بتادین در دو رنگ به فروش می رسد رنگ قهوه ای  و سبز . بتادین های قهوه ای را پس از جراحی برای ضد عفونی کردن مورد استفاده قرار می دهند ولی بتادین سبز قبل از جراحی بر روی پوست مورد استفاده قرار می گیرند. بتادین ها در حجم  های مختلفی از بتادین ۶۰ سی سی تا ۴ لیتری به فروش می رسد. یکی از انواع بتادین ها ، بتادین با پمپ بتادین اتوماتیک است که اکثرا در قوطی های اسپری روانه بازار می شود.
بازار فروش بتادین | عمده فروشی انواع مواد ضدعفونی کننده و گندزدا

لیست قیمت انواع مصارف پزشکی در بازار

لیست قیمت انواع مصارف پزشکی در بازار قیمت خرید مواد پزشکی و ضد عفونی :

 • قیمت عمده بتادین ۴ لیتری از ۷۰٫۰۰۰هزارتومان تا۱۰۰٫۰۰۰تومان
 • قیمت قوطی بتادین کتابی ۶۰ سی سی نسبت به تعداد ۱٫۰۰۰ تومان تا۲٫۰۰۰ تومان
 • قیمت محلول ضد عفونی کننده نسبت به حجم از ۱۰٫۰۰۰هرار تومان تا۱۰۰٫۰۰۰هزار تومان
 • قیمت آب مقطر از ۱۰٫۰۰۰هزار تومان
 • قیمت اکواسل فوم نقره دار از ۵۵٫۰۰۰ تومان
 • قیمت باند بافته پانسمان از ۱٫۰۰۰تومان
 • قیمت دستکش استریل جراحی از ۲٫۵۰۰تومان
 • قیمت دستکش معاینه از بسته ایی ۲۵٫۰۰۰ تومان
 • قیمت سرنگ ۱۰ سی سی از ۷۰۰تومان
 • قیمت پد الکلی از ۱۱۰ تومان
 • قیمت چسب تزریق هربسته از۹٫۰۰۰تومان

شرایط مهم برای تمیز و ضدعفونی کردن زخم

شرایط مهم برای تمیز و ضدعفونی کردن زخمجراحت  ها در نوع هستند جراحت های سطحی و جراحت های عمیق و اما در ارتباط با هر دو نوع زخم باید سطح زخم را تمیز کرد و با استفاده از از بتادین آن را ضد عفونی کرد . در بریدگی هایی همچون زخم با اشیای برنده بعد از ضد عفونی و پانسمان برای جلوگیری از کزاز ، باید به یکی از مراکز درمانی مراجعه کرده و درخواست تزریق واکسن کزاز کنید .برای زخم های سوختگی نیازی به بتادین وضد عفونی کردن محل جراحت نسیت اما در صورتی که دچار خونریزی شود باید در وهله نخست  ضد عفونی نمود وبعد پاسمان در غیر این صورت محل سوختگی و زخم ناشی از آن را با آب خنک شستشو دهید و روی آن را پانسمان کنید.

برای جلوگیری از جراحت های عمیق باید سطح زخم را با  پارچه ایی تمیز پوشاند و در صورتی که فرد قادر به حرکت است سریعا به یکی از اورژانس ها مراجعه کند و در صورتی که قادر به حرکت نیست با شماره۱۱۵ تماصس بگیرد تا ماموران اورژانس سریعا اعزام شده و کار های لازم را انجام دهند. در مواقع ایجاد زخم های عمیق توصیه می شود که خود درمانی صورت نگیرد و سریعا به پزشکان مجرب مراجعه شود.   

تولید مواد ضد عفونی کننده در بازار

تولید مواد ضد عفونی کننده در بازاردر بحث تولید مواد ضد عفونی کننده در ایرا شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت میکنند وهمه در تولید مواد از مرغوب ترین موادآلی استفاده می کنند شرکت هایی همچون:

شرکت پاک یوم، شرکت نانو پاک، شرکت پاکروپات،شرکت کیمیا فام و سایر شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند.

یکی ازمعروف ترین شرکت ها در این زمینه شرکت دارویی زرستان است که در بخش تولیدات مواد ضد عفونی فعالیت می کند. در این شرکت، برای تولیدات  مواد خود از دستگاه های پیشرفته آلمانی استفاده می شود و همچنین این شرکت در زمینه هایی همچون دندان پزشکی،صنایع دارویی ، مصارف عمومی و دامپزشکی فعالت دارد.

خرید عمده پک ضدعفونی کننده بتادین

خرید عمده پک ضدعفونی کننده بتادینقیمت  پک ضد عفونی کننده برای مصارف شخصی از داروخانه ها از قیمت ۲۰۰۰ تومان شروع و در نهایت با قیمت ۱۵٫۰۰۰ تومان به پایان می رسد. اما نه به صورت عمده بلکه به صورت تکی .برای خرید بتادین به صورت عمده برای درمانگاه ها و بیمارستان ها می توانید از شرکت هایی همجون شرکت دارویی  زرستان خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بتادین | عرضه محصولات ضدعفونی کننده اصل

بتادین از جمله مواد ضد عفونی کننده است که در مراکز درمانی کاربرد ویژه ای دارد. البته این نوع از ماده باید در جعبه کمک های اولیه به همراه پک مخصوص خود وجود داشته

پاسخی بگذارید