آراد برندینگ
خانه / آنژیوکت / خرید آنژیوکت بنفش | انواع برانول، بهترین راه تزریق های مكرر یا طولانی مدت سیاهرگی

خرید آنژیوکت بنفش | انواع برانول، بهترین راه تزریق های مكرر یا طولانی مدت سیاهرگی

خرید آنژیوکت بنفش که نوعی خاص از این وسیله می باشد، از فروشگاه های مختلفی امکان پذیر است. انواع برانو، بهترین راه تزریق های مکرر یا طولانی مدت در سیاهرگی می باشند. 

در کشورمان شرکت های گوناگونی وجود دارند که در این عرصه فعالیت می کنند. این شرکت ها سعی می کنند تا با تولید انواع آنژیوکت ها زمینه را برای انتقال دارو به صورت استاندارد و بی درد، فراهم کنند. در کنار این، شرکت های مختلفی هم هستند که ابزار پزشکی را وارد بازار داخلی می کنند. آنان برندهای آنژیوکت را در رنگ های متفاوت و کارایی های گوناگونی وارد کرده و می شود از مکان های مختلفی خرید خود را انجام داد. 

داروخانه ها یکی از گزینه های معتبر در خصوص تهیه آنژیوکت می باشند. آنان در کیفیت ها و مدل های مختلفی این وسیله را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. 

خرید آنژیوکت بنفش | انواع برانول، بهترین راه تزریق های مكرر یا طولانی مدت سیاهرگی

کانولا یا آنژیوکت چیست و چگونه استفاده می شود؟

کانولا یا آنژیوکت چیست و چگونه استفاده می شود؟ آنزیوکت نوعی وسیله برای انتقال داروهای مایع به درون بدن می باشد. این نوع از ابزار پزشکی، بسیار انعطاف پذیر است که در به درون رگ های بیمار وارد می شود و از آن طریق داروی به سراسر بدن پخش می گردد. 

از این وسیله برای گرفتن خون نیز استفاده می شود که بی تردید شما هم در مکان های بهداشتی به آن برخورد داشته اید. آنژیوکت ها موارد استفاده گوناگونی دارند که برای مثال برای سرم زدن، اتاق عمل، بیماران بیهوش و در کما و اورژانس ها کاربرد دارند. 

آنژیوکت ها را می توان از مکان های مختلفی خریداری کرد و استفاده کرد. این نوع از وسیله را بیشتر بیمارستان ها و اماکن درمانی به کار می برند. آنان را شرکت های تولیدی در رنگ های گوناگون و برای کاربری های متنوعی تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. 

تولید انواع آنژیوکت در تهران

تولید انواع آنژیوکت در تهرانتولید انواع آنژیوکت در تهران از سوی هلال احمر صورت می گیرد. این نهاد انواع مختلفی از این وسیله را به بازار عرضه می کند و می توان از راه های مختلفی خرید را انجام داد. 

مراکز گوناگونی در این کلانشهر وجود دارند که می توان آنژیوکت را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. آنژیوکت ها را بیشتر بر اساس رنگ بندی تقسیم بندی می کنند. آنان کارایی های مختلفی را دارا می باشند که تولیدکنندگان با در نظر داشت این مسائل است که لیست قیمت آنژیوکت را ترتیب می دهند. 

در بازار می شود از قیمت اسکالپ وین، قیمت آنژیوکت بی براون هم مطلع شد. 

نمایندگی فروش آنژیوکت آلمانی در ایران

نمایندگی فروش آنژیوکت آلمانی در ایرانفروش آنژیوکت آلمان در ایران، از سوی نمایندگی برندهای متفاوتی صورت می گیرد. این نمایندگی ها بیشتر در کلان شهرها فعالیت دارند و از آن جا به دیگر شهرستان های دور و نزدیک این وسیله را عرضه می کنند. 

این نمایندگی ها عمدتا در کار پخش و فروش می باشند. از آن ها می توان به صورت عمده خرید خود را انجام داد. آنان آنژیوکت بنفش Medi Prime را عرضه می کنند و قیمت ست سرم را هم به مشتریان خود اعلام می دارند. 

از داروخانه های معتبر می شود آنژیوکت آلمانی را نیز خریداری کرد که توسط شعبه های فروش در ایران، توزیع شده اند. 

خرید آنژیوکت (برانول) در انواع رنگ ها

خرید آنژیوکت (برانول) در انواع رنگ هاخرید برانول در انواع رنگ ها امکان پذیر می باشد. این وسیله اصولاً بر همین اساس تقسیم بندی می شود. می توان با مراجعه به مراکز درمانی و یا فروشگاه های تجهیزات پزشکی آنژیوکت را در این رنگ ها خریداری کرد: 

  • آنژیوکت با رنگ صورت 
  • آنژیوکت با رنگ بنفش 
  • آنژیوکت با رنگ سفید 
  • آنژیوکت کت با رنگ خاکستری 
  • آنژیوکت با رنگ زرد 
  • آنژیوکت با رنگ نارنجی 
  • آنژیوکت با رنگ سبز 

هر کدام از این رنگ ها نشان دهنده، گیج، قطر و اندازه آنژیوکت ها می باشند. فروشگاه های تجهیزات پزشکی این مدل از وسایل را به فروش می رسانند. از آنان می توان آنژیوکت صورتی ایرانی را هم تهیه کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید