آراد برندینگ
خانه / سرم / خرید ست سرم | توزیع تجهیزات پزشکی مصرفی

خرید ست سرم | توزیع تجهیزات پزشکی مصرفی

شاید در ابتدا اولین سوالی که در ذهن راجع به ست سرم مطرح می شود نحوه تزریق وریدی آن باشد. در واقع این ابزار برای تزریق مایع زیر پوست یا داخل ماهیچه به بزرگسالان به میزان ۳ میلی لیتر دارای محدودیت نیز می باشد چرا که تزریق بیش از این مقدار باعث ایجاد مشکلات در بافت محل تزریق، نارسایی قلبی، و فشار خون بالا می گردد به همین دلیل بایستی در خرید ست سرم دقت کافی لحاظ شود. انواع ست سرم ها بر حسب کارایی شان و همچنین کیفیت بسیار مطلوب قابل عرضه هستند. که در ادامه با نحوه فروش عمده ست سرم بیشتر آشنا خواهیم شد.

خرید ست سرم | توزیع تجهیزات پزشکی مصرفی

فروش ست سرم SDP و سرنگ زیر قیمت بازار

فروش ست سرم SDP و سرنگ زیر قیمت بازاردر تزریق سرم ها نمونه های مختلفی از ست سرم بکار می رود. این ست سرم ها می توانند پیچی و یا فشاری، همراه با نیدل و یا بدون نیدل باشند. در فرایند تزریق سرم تجهیزاتی جهت انتخاب و پیدا نمودن ورید مناسب از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.در تزریق سرم ها نمونه های مختلفی از ست سرم بکار می رود. 

ست سرم وسیله ای ارتباطی بین محفظه سرم با آنژیوکت، اسکالپ وین یا سر سوزن برای انتقال سرم به بدن بیمار است که عمدتا ست سرم SDP  به دو صورت عمده و خرده در سرتاسر کشور قابل عرضه می باشند. برای تهیه ست سرم SDP و سرنگ زیر قیمت بازار می توانید به فروشگاه های خدمات پزشکی داروخانه ها، سایت های معتبر فروش کالاهای پزشکی اقدام به تهیه نمایید. به دلیل نوسانات بازار و بسته به نوع سرم قیمت ها متغیر و نیاز به گرفتن استعلام از فروشگاه های ذکر شده می باشد و یا به عبارتی پخش ست سرم تزریق یکی از لوازم بیمارستانی و درمانی هستند که مقدار خرید و کیفیت محصول و همچنین تولید داخلی یا خارجی بودن آن، در تعیین قیمت تمام شده نقش بسزایی دارد و بعلاوه قیمت برند های مختلف متفاوت می باشد. یقیناً دریافت این محصول مصرفی از تأمین کننده دست اول بسیار بصرفه تر خواهد بود.

انواع ست سرم ها در دو نوع ست سرم های ساده و ویژه اتاق عمل می باشند که همچنین در نمونه های مورد استفاده در اتاق عمل ویژگی استریل دو لایه لحاظ شده است و نوک ست سرم ها را لوئرلاک یا لوئراسلیپ انتخاب می کنند.

پخش ست سرم های ایرانی

پخش ست سرم های ایرانی با توجه به اهمیت تولید با کیفیت کالای ایرانی ست سرم های  شرکت های ایرانی از بهترین کیفیت و قابلیت تزریق برخوردارند. بطوری که برای شرایط خاص تزریق خون و سرم مدل های ویژه ای از ست سرم با تغییر در کانکتور و تیوپ تولید می شود. برند های تولید کننده ست سرم متنوع هستند و مراحل استاندارد سازی تولید و بسته بندی در خصوص آنها بطور کاملی رعایت شده است.

به تازگی پخش ست سرم های ایرانی پاسخگوی  بخشی از نیازهای داخلی شده است و بسیاری از تولیدکنندگان این محصولات را در مراکز خرید در شهرهای مختلف و مراکز اینترنتی به بازار عرضه می کنند تا در اختیار مشتری قرار بگیرد.

خرید ست سرم یکبار مصرف پزشکی

خرید ست سرم یکبار مصرف پزشکیاز ست سرم برای انتقال دارو و یا مایعات به بیمار به صورت کنترل شده استفاده می شود . لوله های این محصول انعطاف پذیر و دارای مقاومت بالایی هستند . در داخل اسپایک و قطره چکان این محصول فیلتر های مخصوص قرار گرفته تا از ورود ذرات دیگر جلوگیری کند . اتاقک ست سرم از نوع شفاف می باشد تا بتوان جریان مایع درون آن را مشاهده کرد . برای افزایش میزان جریان مایع میتوان از شیر غلتکی که بر روی لوله قرار دارد استفاده کرد . یک ست سرم باید دارای ویژگی های گفته شده باشد . همچنین میکروست نیز با محفظه ی مندرج برای تزریق دارو وجود دارد . قیمت ست سرم یک بار مصرف و همچنین قیمت میکرو ست را می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی به دست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید