آراد برندینگ
خانه / پانسمان / خرید پانسمان کامفیل| ایجاد محیط مرطوب بهینه برای ترمیم سریعتر زخم

خرید پانسمان کامفیل| ایجاد محیط مرطوب بهینه برای ترمیم سریعتر زخم

پانسمان کامفیل از جمله موارد بسیار ضروری به شمار می رود. این نوع از پانسمان بیشتر برای بیمارانی استفاده می شود که دارای سوختگی، کما، دیابت و غیره شده اند. البته بیشتر برای بیمارانی که زخم بستر نگیرند، از این نوع پانسمان استفاده می نمایند که این وسیله باعث می شود ترشحات آن کمتر شود. پانسمان کامفیل در واقع نقش محافظ پوست را بازی می کند و نمی گذارد تا زخم شده و یا دچار عفونت های گوناگونی شود. این پانسمان رطوبت رسانی به پوست را انجام می دهد. 

خرید پانسمان کامفیل برای ایجاد محیط مرطوب بهینه برای ترمیم سریعتر زخم صورت می گیرد. در بازار انواع گوناگونی از این پانسمان وجود دارد که یکی از آنان کلوپاست می باشد. اما کلوپلاست چیست؟ نوعی پانسمان قوی و کاربردی کامفیل به شمار می رود که می توان آن را از داروخانه های سطح شهر هم خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. 

خرید پانسمان کامفیل| ایجاد محیط مرطوب بهینه برای ترمیم سریعتر زخم

نمایندگی فروش محصولات درمان زخم, دیابت, سوختگی

نمایندگی فروش محصولات درمان زخم, دیابت, سوختگینمایندگی های گوناگونی از سوی شرکت هایی که در کار تولید و یا واردات انواع محصولات درمان زخم، دیابت و سوختگی هستند، ایجاد شده اند. این نمایندگی ها را می شود در شهرهای مختلفی پیدا کرد و خرید خود را از آنان انجام داد. 

آنان در کارهای مختلفی مشغول هستند که می توان به فروش عمده و جزئی محصولات، پخش و توزیع کالاهای اساسی پزشکی و پذیرش سفارش های مشتریان اشاره نمود. به راحتی می شود نمایندگی ها را در هر جایی که ساکن هستید، پیدا نمایید. آن ها در فضای مجازی فعال می باشند و نشانی و شماره های تماس خود را در دسترس خریداران قرار می دهند. انواع پانسمان مدرن و انواع چسب پانسمان را می شود از این نمایندگی ها خریداری کرد. در کنار این، از آنان می شود آموزش پانسمان کامفیل را هم آموخت. 

شرکت پانسمان نوین زخم با برندهای کلوپلاست،ایکین،کامفیل

شرکت پانسمان نوین زخم با برندهای کلوپلاست،ایکین،کامفیلبا پیشرفت فناوری و تکنولوژی در عرصه پزشکی، پانسمان ها نیز قابلیت های گوناگونی را پیدا کرده اند. در این جا می شود از پانسمان نوین اشاره کرد. این نوع از پانسمان در حوزه سلامت و بهداشت عملکر بسیاری خوبی داشته است و برای جراحت ها زخم های مزمن به کار برده می شود. برندهای کلوپلاست، ایکین، کامفیل و غیره این نوع از پانسمان را به بازار عرضه کرده اند که می توان آن را در ایران هم پیدا کرد و خریداری نمود. 

خرید اینترنتی کامفیل در انواع مختلف امکان پذیر است. شما می توانید به وبسایت های مختلفی مراجعه کرده و کامفیل مربعی، کامفیل عسلی، کامفیل شفاف ۳۵۳۳ کلوپلاست را خریداری کنید. ضمن این که این فروشگاه ها چسب کامفیل مربعی را هم عرضه می دارند. 

صادرکننده پانسمان کامفیل مربعی کلوپلاست

صادرکننده پانسمان کامفیل مربعی کلوپلاستصادرکننده پانسمان کامفیل مربعی کلوپلاست آن را از بهترین الیاف و مواد اولیه مرغوب تهیه می کند. این نوع از پانسمان به دلیل حساسیت ویژه و خاصی که دارد، باید با بهترین نوع مواد ساخته شود و در تولید آن همه استانداردهای بهداشتی مد نظر گرفته شود. 

شرکت تولیدی که در کار صادرات نیز می باشد، با در نظر داشت این مسائل است که این نوع از پانسمان را به کشورهای مختلفی صادر می کند. تولیدی ها در شهرهای گوناگونی نمایندگی های فروش دارند. 

لیست قیمت پانسمان و چسب در بازار

لیست قیمت پانسمان و چسب در بازارلیست قیمت پانسمان و چسب را می شود از فروشگاه های مختلف حضوری و غیر حضوری به دست آورد. این نوع از وسایل پزشکی دارای قیمت های گوناگونی می باشند که به برند و کیفیت آن هم نرخ گذاری تأثیر گذار است. 

اما به چند نمونه از قیمت های چسب و پانسمان که دارای کاربردهای متفاوتی می باشند، در این جا توجه نمایید: 

  • قیمت پانسمان دودرم فوم دار: ۳۰۳۰۰ تومان 
  • پانسمان فوم با قیمت: ۸۰۰۰۰ تومان 
  • پانسمان دور باف ۱۵ سانتی متری با قیمت: ۱۳۰۰ تومان 
  • چسب ضد حساسیت با قیمت: ۴۰۰۰ تومان 
  • چسب پارچه ای با قیمت: ۱۷۰۰۰ تومان 
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید