آراد برندینگ
خانه / دستکش لاتکس / دستکش یکبارمصرف لاتکس | ارائه لوازم مصرفی با استحکام بالا

دستکش یکبارمصرف لاتکس | ارائه لوازم مصرفی با استحکام بالا

لاتکس مایع شیری رنگی است که از درخت تهیه میشود و در ساخت دستکش یکبارمصرف لاتکس از آن استفاده میشود. دستکش لاتسک در محیط های آشپزی ، پزشکی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد. گاهی ممکن است این دستکش در برخی افراد ایجاد آلرژی نماید. این دستکش ها ارزان قیمت و در شرایط عادی و غیرعادی قابله دسترسی می باشند و موارد استفاده فراوانی دارند. دستکش های لاتکس بسیار به صرفه ، بادوام و راحت می باشند. این دستکش ابتدا در سال ۱۸۸۹ میلادی مورد استفاده قرار گرفت و برای راحت تر استفاده کردن از روش های متفاوتی مانند خیس کردن و یا پودر استفاده می گردد. استفاده از دستکش لاتکس پزشکی قدمتی ۱۰۰ ساله داشته و در معاینات و جراحی ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش جراحی لاتکس دار در مقایسه با دیگر دستکش ها دارای کیفیت بالاتری هستند اما نباید امکان وجود حساسیت را در آنها نادیده گرفت.

دستکش یکبارمصرف لاتکس | ارائه لوازم مصرفی با استحکام بالا

مرکز فروش دستکش یکبار مصرف لاتکس

مرکز فروش دستکش یکبار مصرف لاتکسمرکز فروش دستکش یکبارمصرف لاتکس در تهران نمایندگی های فروش می باشند که با جستجو در اینترنت می توان آنها را یافت.خرید دستکش با توجه به نوع مصرف و جنس مرغوب می تواند کیفیت خرید را بالا ببرد. مراکز فروش تجیهزات پزشکی و همچنین مراکز پخش که دارای برند معتبر می باشند نیز از بخشهایی هستند که می توان این دستکش را تهیه نمود. افرادی که به پودر و یا دستکش لاتکس حساسیت دارند میتوانند از دستکش نیتریل استفاده کنند. فروش دستکش نیتریل نیز از مراکز فروش معتبر مقدور می باشد. دستکش وینولکس هم می تواند جایگزین مناسبی برای دستکش لاتکس باشد. این دستکش در سایزها و مدلهای مختلف در بازار و مراکز فروش موجود می باشد.

خرید دستکش پلاستیکی یکبار مصرف در بازار

خرید دستکش پلاستیکی یکبار مصرف در بازارانواع دستکش آزمایشگاهی در بازار موجود است که از نظر شکل و مواد سازنده متفاوت می باشند.خرید دستکش پزشکی در سایزها، مدلها و با قیمت های متفاوت مقدور می باشد. دستکش یکبار مصرف آرام نیز تولید کننده دستکش نایکلسی می باشد از بهترین مواد پلی اتیلن تهیه شده که مصارف بیمارستانی،قنادی و خانگی و.. دارد. دستکش پلاستیکی یکبار مصرف در مدلهای مختلف ضخیم، عاجدار ، پودری و …. می باشند. قیمت دستکش یکبار مصرف نایلونی بسته به نوع، تولیدکننده ، موارد مصرف بسیار متنوع است اما نوسان قیمت بسیار کم می باشد. در خرید دستکش یکبار مصرف باید به نوع مصرف آن توجه داشت. این دستکش بعد از باز کردن درب بسته باید استفاده شود و بخصوص در موارد پزشکی بعد ازاتمام استفاده به علت جلوگیری از انتشار آلودگی بصورت مناسب از چرخه استفاده خارج گردد.

پخش دستکش یکبار مصرف با کیفیت بالا

پخش دستکش یکبار مصرف با کیفیت بالادستکش یکبارمصرف لاتکس یکی از انواع دستکش های یکبار مصرف است که با کیفیت بالا عرضه می گردد. همچنین دستکش های یکبار مصرف در مراکز پخش مختلف تهیه و توزیع میگردند که به علت تنوع برند و رقابت در بازار از کیفیت بالا برخوردار می باشند.به علت نوسانات بازار قیمت دستکش لاتکس حریر قیمت های متفاوتی داشته که با توجه به نوع جراحی و یا معاینه و …. تغییر می نمایند. با توجه قیمت ثابت جهانی لاتکس و قیمت مناسب انرژی و نیروی انسانی میتوان گفت که تهیه و پخش دستکش یکبار مصرف با کیفیت بالا می تواند به سهولت انجام گیرد و نکته قابل توجه این است که رقیب خارجی هم برای این تولید وجود ندارد.

تولید انواع دستکش های معاینه و جراحی در جلفا

تولید انواع دستکش های معاینه و جراحی در جلفا عملیات تولید در پیشبرد اقتصاد یک کشور بسیار مهم است و سبب شکوفایی یک کشور می گردد.با کیفیت ترین دستکش های جراحی ایران در جلفا تولید می شوند. مهم ترین تولید این کارخانه دستکش معاینه و جراحی بوده که به صورت کاملا تخصصی تولید می گردد و نظارت بر تولید آن بر عهده دو سازمان غذا و داروی منطقه آزاد ارس و همچنین سازمان غذا و داروی کشور می باشد. عرضه محصولات از طریق نمایندگی صورت می گیرد. اسم محصول مورد نیاز لاتکس     می باشد که از کشور تایلند تهیه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستکش لاتکس بدون پودر | تهیه لوازم پزشکی پیشرفته

اگر شما هم تا کنون قصد خرید انوان دستکش جراحی را داشته اید ، حتما با سوالاتی همچون :آیا خرید دستکش لاتکس بدون پودر به صورت آنلاین ممکن است؟انواع دستکش لاتکس کدا

پاسخی بگذارید