آراد برندینگ
خانه / سرنگ / سرنگ انسولین ۵۰ واحدی | انقلابی در حوزه درمان بیماری دیابت

سرنگ انسولین ۵۰ واحدی | انقلابی در حوزه درمان بیماری دیابت

شاید شما نیز در میان خانواده یا دوستان کسانی را بشناسید که مبتلا به دیابت هستند. این مطلب سعی دارد به بحث و بررسی سرنگ های انسولین که مورد استفاده ی این بیماران هستند بپردازد. اما قبل از شروع بحث درباره ی سرنگ ها  به طور خلاصه، این بیماری و مشکلاتی که برای بیمار ایجاد می کند را برای کسانی که با این بیماری آشنایی ندارند توضیح می دهیم و سپس به بحث در مورد سرنگ های انسولین می پردازیم. اولین سوال این است که دیابت چیست و چه علائم و انواعی دارد؟ هورمونی که در بدن انسان باعث تبدیل مواد قندی و نشاسته به انرژی می شود انسولین نام دارد و اگر در بدن انسان تولید انسولین قطع شود یا دچار اختلال گردد فرد دچار بیماری دیابت می باشد. این بیماری به طور شایع بر دو نوع است که در دیابت نوع ۱ تولید انسولین به طور کلی قطع می شود و در دیابت نوع ۲ بدن بیمار به تولید انسولین مقاوم شده است.

قبل از کشف روش تزریق انسولین، برای درمان بیماری دیابت راههای گوناگونی امتحان شده بود. ولی روش تزریق انسولین و تولید انبوه آن را می توان انقلابی در حوزه درمان بیماری دیابت دانست. امروزه برای بیماری دیابت نوع ۱ معمولا تزریق انسولین و برای بیماری نوع  2 قرص تجویز می شود.

تقسیم بندی های متفاوتی برای انواع سرنگ های انسولین وجود دارد. معمولا سرنگ تزریق انسولین در دو مدل سرنگ انسولین ۵۰ واحدی و سرنگ انسولین ۱۰۰ واحدی در بازار مشاهده می شوند.

سرنگ انسولین 50 واحدی | انقلابی در حوزه درمان بیماری دیابت

مرکز فروش سرنگ تزریق انسولین ۵۰ واحدی

مرکز فروش سرنگ تزریق انسولین 50 واحدیسرنگ های بسیار کوچکی که برای تزریق انسولین به بیماران دیابتی تزریق می شود را سرنگ انسولین پیک می گویند. سرنگ های مختلف ۵۰  و ۱۰۰ واحدی خارجی نیز در مرکزهای فروش تجهیزات پزشکی یافت می شود و مورد استفاده ی بیماران دیابتی قرار می گیرند. از نمونه های خارجی سرنگ انسولین می توان به سرنگ بی دی آمریکایی اشاره کرد. برای خواندن اعداد روی سرنگ بی دی آمریکایی باید توجه کرد که هر خط کوچک روی سرنگ های ۱۰۰ واحدی به معنی دو واحد انسولین است. در حال حاضر قیمت سرنگ انسولین بی دی آمریکایی ۱ سی سی که جعبه ۱۰۰ تایی است در حدود ۷۰,۰۰۰ تومان می باشد. یکی از آسان ترین و سریعترین روش ها برای بررسی قیمت سرنگ انسولین ایرانی و مقایسه ی آن ها با انواع خارجی، مراجعه به وب سایت های فروش آنلاین می باشد.

خرید سرنگ انسولین ۵۰ واحدی در تهران

خرید سرنگ انسولین ۵۰ واحدی در تهرانفروش انسولین، در استان تهران و سایر استان های کشور، توسط داروخانه ها و مراکز فروش تجهیزات پزشکی انجام می پذیرد. یکی از نکاتی که بیماران دیابتی باید در هنگام خرید انواع سرنگ های انسولین ۵۰ و ۱۰۰ واحدی دقت کنند این است که سرنگ ها در دو نوع سرنگ انسولین سر جدا و سرنگ انسولین چسبیده یا یکپارچه به فروش می رسند و در صورت استفاده از سرنگ های سر جدا ممکن است بعد از تزریق یک یا دو واحد انسولین در سرنگ بماند که این مقدار برای بیماران دیابتی حائز اهمیت می باشد و استفاده از سرنگ های یکپارچه بیشتر توصیه می شود.

پخش کننده سرنگ انسولین در بازار

پخش کننده سرنگ انسولین در بازارسرنگ های انسولین داخلی و خارجی با برند های مختلف به بازار عرضه می شوند. یکی از انواع سرنگ های انسولین که از سراسر کشور قابلیت خرید عمده و جزئی دارد سرنگ انسولین های آوا می می باشد، برای آگاهی از قیمت سرنگ انسولین یکپارچه آوا و دیگر انواع مختلف این برند می توان به وب سایت های مختلف فروش و پخش تجهیزات پزشکی مراجعه نمود.

سفارش سرنگ انسولین ساخت هند

سفارش سرنگ انسولین ساخت هندشرکت های تولیدی زیادی در کشور در زمینه تولید و عرضه ی سرنگ انسولین فعالیت می کنند با این حال برندهای خارجی این محصول نیز در بازار یافت می شوند. سرنگ های خارجی موجود در بازار به صورت عمده از کشورهای چین کره و هند وارد کشور می شوند. برای سفارش و خرید انواع سرنگ های انسولین داخلی و خارجی، می توان از طریق حضوری یا اینترنتی اقدام نمود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ ورید | تولید انواع سرنگ های پزشکی یکبار مصرف

امروزه به علت رعایت کردن بهداشت و اجتناب از انتقال بیماری های واگیر دار در درمانگاه ها و مطب ها از سرنگ های یکبار مصرف استفاده می شود. یکی از شرکت های تولی

پاسخی بگذارید