آراد برندینگ
خانه / سرنگ / سرنگ انسولین unolok| تهیه تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی

سرنگ انسولین unolok| تهیه تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی

در بازار خرید و فروش انواع تجهیزات پزشکی، یکی از اقلام پر کاربرد، سرنگ می باشد. سرنگ ها دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام شان در جایی کارایی دارند. در این خصوص شرکت های مختلفی وجود دارند که فعالیت می کنند و سرنگ ها در ابعاد و گیج های متنوعی تولید و به بازار عرضه می دارند. 

در کنار شرکت های تولیدی داخلی، گروه های بازرگانی گوناگونی هم هستند که در کار واردات سرنگ ها می باشند. آنان سرنگ انسولین unolok را وارد بازار کرده اند. این نوع از سرنگ به صورت عمده و جزئی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

می توانید به راحتی در مراکز تهیه تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی مراجعه کنید و این برند از سرنگ را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

سرنگ انسولین یکی از نیازهای اساسی بیماران دیابتی می باشد و برای همین است که می توان در انواع گوناگونی آن را پیدا کرد و خریداری نمود. 

سرنگ انسولین unolok| تهیه تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی

لیست قیمت سرنگ انسولین آنولوک

لیست قیمت سرنگ انسولین آنولوک لیست قیمت سرنگ انسولین آنولوک را می شود از فروشگاه های مختلفی که در کار توزیع و پخش انواع تجهیزات پزشکی می باشند، تهیه کرد. در کنار این، می شود به نزدیک ترین داروخانه مراجعه نمود و قیمت های روز را به دست آورد. 

این نوع از سرنگ ساخته شده یک برند هندی است که وارد کشور شده و مورد استقبال هم قرار گرفته است. از بازار خرید و فروش همچنین می توان قیمت سرنگ انسولین بی دی را که آن هم برندی خارجی است، به دست آورد. 

از راه های دیگر پیدا کردن قیمت سرنگ انسولین unolok این است که به فروشگاه های مجازی مراجعه کرد. انواع سرنگ انسولین در این فروشگاه ها فروخته می شود. 

اما قیمت برند unolok از این قرار است: 

  • قیمت هر واحد سرنگ unolok در بازار: ۷۱۰۰ تومان 
  • قیمت هر بسته ۱۰۰ عددی سرنگ انسولین آنولوک: ۷۷۸۰۰ تومان 

پخش عمده سرنگ تزریق انسولین ۱۰۰ واحدی آنالوگ هند

پخش عمده سرنگ تزریق انسولین 100 واحدی آنالوگ هندپخش عمده سرنگ تزریق انسولین ۱۰۰ واحدی آنالوگ هند از سوی شرکت هایی انجام می شود که آن را وارد کشور می کنند. این شرکت ها از راه های متفاوتی به ویژه دفاتر فروشی که در استان های گوناگون دارند، سرنگ وارد شده را در بسته بندی های متفاوتی عرضه می نمایند. 

شرکت های وارد کننده فروشنده اصلی کلی هستند. از آنان می توان با تخفیف های ویژه ای این نوع از برند را خریداری کرد. فروش سرنگ انسولین آنولوک تکی، از سوی داروخانه ها صورت می گیرد که خودشان جزء خریداران عمده محسوب می شوند. 

نمایندگی فروش انواع سرنگ تزریق انسولین در تهران

نمایندگی فروش انواع سرنگ تزریق انسولین در تهراندر بازار خرید و فروش لوازم و تجهیزات پزشکی در تهران، می توان انواع سرنگ تزریق انسولین را پیدا کرد. خرید سرنگ انسولین آنولوک، سرنگ انسولين BD، سرنگ انسولین سر جدا و غیره از این بازارها و نمایندگی های شرکت های تولیدی و وارداتی امکان پذیر می باشد. 

این نمایندگی ها اصولاً در کارهای مختلفی سرگرم هستند. از سوی دیگر می شود در مراکز خرید و فروش نمایندگی سرنگ انسولین وی مد را هم پیدا کرد. 

در کنار این ها شرکت های داخلی هم شعبه هایی در پایتخت دارند که سرنگ انسولین بدون درد را می شود از آنان تهیه نمود و با خیالی آسوده بکار گرفت

خریدار سرنگ انسولین آنولوک در بازار

خریدار سرنگ انسولین آنولوک در بازارخریدار سرنگ انسولین آنولوک در بازار را می شود به دو دسته تقسیم کرد: 

  1. خریدار عمده: بیشتر فروشگاه هایی هستند که در کار توزیع و پخش انواع دارو تجهیزات پزشکی می باشند. آنان از جمله خریداران عده به شمار می روند. 
  2. خریدار جزئی: این ها خریدارانی می باشند که به صورت مرتب از این نوع سرنگ استفاده می کنند. 

بهرحال خریدار سرنگ انسولین آنولوک می تواند برای تهیه ارزان قیمت و همچنین اصل، به فروشگاه های متعددی مراجعه کند. همچنین یکی از راه های به دست آوردن این برند از سرنگ، مراجعه به وبسایت های معتبر اینترنتی می باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ ورید | تولید انواع سرنگ های پزشکی یکبار مصرف

امروزه به علت رعایت کردن بهداشت و اجتناب از انتقال بیماری های واگیر دار در درمانگاه ها و مطب ها از سرنگ های یکبار مصرف استفاده می شود. یکی از شرکت های تولی

پاسخی بگذارید