آراد برندینگ
خانه / دستکش جراحی / فروش دستکش جراحی استریل | عرضه عمده انواع تجهیزات پزشکی

فروش دستکش جراحی استریل | عرضه عمده انواع تجهیزات پزشکی

دستکش های جراحی که توسط جراجان و مراقبان پزشکی بیمارستان ها و پرستار ها و تکنسین ها مختلف بیمارستانی مورد استفاده قرار میگیرد هم امنیت آنها و بیمار را تامین میکند و هم احساس راختی و بهداشتی بودن را به جراحان میدهد.

بدون شک استفاده از این دستکش ها در امور مراقبتی پزشکی امری اجتناب ناپذیر است .علی الخصوص در دنیای امروز که رعایت بهداشت فردی و چمعی از اصول مهم یک جامعه میباشد .

فروش دستکش جراحی استریل با کیفیتی عالی و منحصر به فرد و در عین حال قیمت بسیار مناسب جهت سفارش شروع شده است .با خربد و تهیه این دستکش ها کادر بیمارستانی اعم از تکنسین های اتاق عمل و پرستاران را در برابر انواع ویروس ها و بیماری های مختلف مصون کرده و در جهت رعایت بهداشت فردی و جمعی بر آیید .

دستکش های جراحی و پزشکی بیشتر از طریق موادشان تمییز داده میشوند که نیتریل یا لاتکس و یا وینیل هستند .

فروش دستکش جراحی استریل | عرضه عمده انواع تجهیزات پزشکی

انواع مختلف تجهیزات یکبار مصرف پزشکی

انواع مختلف تجهیزات یکبار مصرف پزشکیانواع مختلف تجهیزات یکبار مصرف پزشکی با بهترین کیفیت و بر اساس استانداردهای بین المللی و علم پزشکی و بهداشت طراحی و تولید شده است و به شما عزیزان عرضه شده است .مسیولین خرید بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی و آرمایشگاه ها میتوانند تمام این تجهیزات را با قیمتی باور نکردنی خریداری کنند .

انواع لوازم اعم از البسه یک بار مصرف پزشکی و گان های مخصوص و زیرانداز های جاذب یکبار مصرف موجود است .

لازم به ذکر است که لوازمی همچون کاغذ های پزشکی نوار قلب رولی و کتابی و فیلم های رادیولوژی فوجی  کاغذ سونوگرافی  و …. در دسترس است .

ویژگی های دستکش جراحی استریل

ویژگی های دستکش جراحی استریلدستکش جراحی استاندارد دستکشی است که راحت  بوده و بسیار بادوام و انعطاف پذیر باشد و همچنین محافظ پوست باشد .جراحان و پرستاران و تکنسین های مختلف پزشکی در مراکز درمانی دستکش های پیشرفته را استفاده میکنند  که به طور خاص طراحی شده اند تا دقت و حساسیت بیشتری را ارائه کنند .

دستکش های نیتریل  فاقد پروتئین بوده و فاقد لاتکس هستند قابلیت مخافظت بالایی داشته و در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارند و از دیگر ویژگی های این محصولات استحکام آنها و مقاومت در برابر پارگی و سوراخ شدن است .

دستکش های وینیل دوام کمی داشته و فاقد لاتکس هستند .محافظ پوست بوده و نرم و لطیف هستند .

عرضه عمده انواع دستکش جراحی

عرضه عمده انواع دستکش جراحیانواع دستکش پزشکی و انواع دستکش یکبار مصرف و همچنین انواع دستکش استریل در این مجموعه با کیفیتی فوق العاده به فروش میرسد .

انواع دستکش جراحی در مدل ها و جنس ها و ویژگی های مختلف طراحی و جهت استفاده سفیدپوشان زحمت کش  مراکز درمانی تولید شده است .

در انواع وینیل و لاتکس و نیتریل تولید شده و دستکش های تخصصی و محصوص جراجان که ویژگی های خاصی داشته آماده عرضه به شما عزیزان میباشد .

میتوانید برای پرسنل درمان و بیمارستان ها این تجهیزات را تهیه کنید .راحتی و نرمی و استحکام بالا از ویژگی های این دستکش ها میباشد .دستکش جراحی استاندارد دستکشی است که راحت  بوده و بسیار بادوام و انعطاف پذیر باشد و همچنین محافظ پوست باشد.

بهترین قیمت فروش عمده دستکش استریل

بهترین قیمت فروش عمده دستکش استریلانواع دستکش های استریل پزشکی در طرح ها و جنس های محتلف با قیمت هایی استثنایی و کیفیتی بینظیر آماده روانه شدن به بازار است .

این دستکش ها در انواع بدون پودر و کم پودر موجود است  و برای کار بسیار راحت بوده و آسایش و امنیت شما را تامین می کند .

این دستکش ها مانع از انتقال عوامل بیماری زا از بیمار به پزسنل بیمارستان میشوند و پایداری نسبتا خوب در مقابل اسید و باز ها دارند و در برابر حرارت نیز مقاومت بسیار قابل توجهی دارند .فروش دستکش جراحی استریل با کیفیتی عالی و منحصر به فرد و در عین حال قیمت بسیار مناسب جهت سفارش شروع شده است .با خربد و تهیه این دستکش ها کادر بیمارستانی اعم از تکنسین های اتاق عمل و پرستاران را در برابر انواع ویروس ها و بیماری های مختلف مصون کرده و در جهت رعایت بهداشت فردی و جمعی بر آیید .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش دستکش جراحی مالزی | فروش برندهای برتر تجهیزات پزشکی

دستکش نوعی پوشش برای محافظت از دست می باشد که از زمان های گذشته برای موارد گوناگون مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه نوعی دستکش تولید می شود که در پزشکی کا

پاسخی بگذارید