آراد برندینگ
خانه / سرنگ / فروش سرنگ بزرگ| کاربرد های سرنگ های گاواژ در مصارف دامی تا انسانی و صنعتی

فروش سرنگ بزرگ| کاربرد های سرنگ های گاواژ در مصارف دامی تا انسانی و صنعتی

تولید و توزیع سرنگ در جهان توسط شرکت های بزرگ تولید مواد پزشکی صورت می گیرد و فروش عمده سرنگ بزرگ  هم در اختیار این شرکت ها است. این شرکت ها توسط نمایندگی های خود در شهرهای مختلف به صورت حضوری یا آنلاین اقدام به فروش سرنگ بزرگ و دیگر محصولات پزشکی کرده اند. این سرنگ ها در مصارف مختلف استفاده می شود برای مثال برای بی حسی‌ به گاو ها و حیوانات در دامپزشکی تا تخلیه کلیه و مثانه در انسان ها استفاده می شود و این سرنگ ها مدل های مختلفی دارند مثلا سرنگ ۵ میل سرنگ ۱۰ میل و سرنگ فلزی که بیشتر در دندانپزشکی و بی حسی به لثه استفاده می شود. 

فروش سرنگ بزرگ| کاربرد های سرنگ های گاواژ در مصارف دامی تا انسانی و صنعتی

فروش اینترنتی سرنگ بزرگ به قیمت عمده

فروش اینترنتی سرنگ بزرگ به قیمت عمده

فروش اینترنتی سرنگ فقط توسط شرکت هایی مثل شرکت شفا یا آوا و یا توسط سایت های تحت نظر سازمان بهداشت به فروش می رسد چون سرنگ یک وسیله مهم در صنعت بهداشت است و نباید آن را غیر قانونی فروخت یا خرید. قیمت های آنها هم‌ بسته به نوع سرنگ تغییر می کنند برای مثال قیمت سرنگ شفا دونه ای ۱۳۰۰ تومان است و قیمت سرنگ انسولین آوا در حال حاضر ۷۵۰۰ تومان است. در خرید عمده طبق قانون گذاری های انجام شده فقط درمانگاه ها و بیمارستان های زیر نظر سازمان بهداشت حق خرید عمده ای دارند و بر همین اساس قیمت عمده سرنگ ها دونه ای ۹۰۰ تومان است البته این قیمت برای سرنگ های انسولین از ۷۵۰۰ به ۷۰۰۰ تغییر می‌کند چون مواد تولیدی در ساخت سرنگ های انسولین با دیگر سرنگ ها متفاوت است.

نحوه انتخاب درست سرنگ ها و سرسوزن ها

نحوه انتخاب درست سرنگ ها و سرسوزن ها

نحوه‌ درست انتخاب هر سرنگ و سرسوزن آن در مصارف مهم است چون درصورت انتخاب سرنگ نامناسب در یک امر باعث اذیت فرد یا موجود بیمار می شود. برای مثال برای تزریقات کوچک مثل تزریق دگزامتازون و تزریق واکسن های دوران خردسالی مثل سرخک و کزاز از سرنگ دو سی سی استفاده می شود ولی برای تخلیه کلیه و مثانه در بزرگسالان از سرنگ های گاواژ استفاده می کنند و همینطور در حیوانات از همین سرنگ استفاده می کنند. اما به دلیل اینکه سرنگ فلزی میکروب جذب نمی کنند از این سرنگ در دندانپزشکی استفاده می شود. پس باید در انتخاب هر یک دقت داشت تا بیمار دچار مشکلات نشود. در کل می توانیم بگوییم ما سرنگ های متفاوتی برای کودکان و بزرگسالان داریم. پس اگر دیدید در درمانگاهی از سرنگ نامناسب استفاده می شود سریعا به سازمان بهداشت خبر دهید. یک دسته سرنگ مهم وجود دارد که انواع سرنگ انسولین هستند و آن هم بسته به مقدار انسولین انتقالی کوچک‌و‌ بزرگ می شود.

فروشنده سرنگ یکبار مصرف در تهران

فروشنده سرنگ یکبار مصرف در تهران

فروشندگان سرنگ در تهران اغلب شرکت های بزرگ هستند اما تعداد کمی از داروخانه ها در تهران نیز سرنگ یکبار مصرف را به مشتریان عرضه می کنند.البته فروشندگان بزرگ سرنگ با ایجاد نمایندگی در این استان بزرگ باعث سهولت در خرید مشتریان شده اند.همچنین برخی از تولیدی های کوچک با فروش سرنگ خود به این نمایندگی ها باعث بیشتر شدن سرنگ در تهران شده اند.فروشنده سرنگ یکبار مصرفی که در تهران است زیر ذره بین سازمان های مرتبط است زیرا این فروشنده در پایتخت این کشور کار می کند.

کاربرد های سرنگ های گاواژ

کاربرد های سرنگ های گاواژ

کاربرد سرنگ گاواژ عمدتا در قسمت مصارف دامی مورد استفاده قرار می گیرد و از آن برای بی حسی یا خون گیری یا خیلی فعالیت های دیگر در دامپزشکی استفاده می شود چون مدل توده بدنی حیوانات با انسان ها متفاوت است. البته این به معنای این نیست که از این سرنگ در استفاده از بیماری انسانی استفاده نمی شود بلکه از این سرنگ در درمان و تخلیه مثانه و کلیه در انسان ها استفاده می شود یا حتی برای وارد کردن برخی مواد مایعی و ژله ای به خون در انسان های بزرگسال استفاده می شود. البته به هیچ وجه نباید از این سرنگ برای خردسالان استفاده کرد چون بدن آنها توانایی رویارویی با این سرنگ سایز بزرگ را ندارد و باعث مشکلات بدی در نوزادان و کودکان می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین چندبار مصرف | تهیه و توزیع محصولات سلامتی و پزشکی

بیماری دیابت، یک بیماری شایع در بین مردم می باشد که مبتلایان به این بیماری، ناچارند روزانه چندین بار انسولین به بدن خود تزریق کنند اما ممکن است برای خرید روزانه

پاسخی بگذارید