آراد برندینگ
خانه / تجهیزات دندانپزشکی / قیمت تجهیزات دندانپزشکی | ارائه انواع محصولات پزشکی برتر و با کیفیت

قیمت تجهیزات دندانپزشکی | ارائه انواع محصولات پزشکی برتر و با کیفیت

قیمت تجهیزات دندانپزشکی بستگی به این دارد چه نوع ابزاری مورد نیاز است. طبعاً هر برند و شرکتی که در این زمینه فعالیت می کند، بر اساس نوع و کارایی تجهیزات آن را قیمت گذاری می کند و وارد بازار می نمایند. برای این که از تازه ترین قیمت ها اطلاع حاصل نمایید، می توانید به فروشگاه هایی که در این حوزه فعالیت می کنند سر بزنید و خرید خود را انجام دهید. ارائه انواع محصولات دندانپزشکی بر و با کیفیت از سوی فروشگاه های حضوری و غیر حضوری انجام می شود. 

تجهیزات پزشکی از جمله وسایل گران قیمت در بازار به شمار می رود که برخی از شرکت های داخلی نیز آن را تولید می کنند و محصولات شان در بازار قابل دسترس می باشد. 

قیمت تجهیزات دندانپزشکی | ارائه انواع محصولات پزشکی برتر و با کیفیت

سفارش تجهیزات دندانپزشکی دست دوم و نو

سفارش تجهیزات دندانپزشکی دست دوم و نوسفارش تجهیزات دندانپزشکی دست دوم و نو از راه های گوناگونی امکان پذیر است. در گام نخست می توانید به مراکزی مراجعه کنید که در کار خرید و فروش انواع این نوع از تجهیزات می باشند. در این مراکز هم وسایل نو و هم لوازم دندانسازی دست دوم عرضه می شوند. برای نمونه فروش مواد دندانپزشکی در اصفهان و یا کالای دندانپزشکی مشهد و سایر شهرهای کشور، دارای مراکز خاصی هستند که می شود به آنان سر زد و سفارش خود را ارائه کرد. در این مراکز انواع مختلفی از تجهیزات را می توان پیدا نمود.

لیست قیمت تجهیزات دندانپزشکی در بازار

لیست قیمت تجهیزات دندانپزشکی در بازارقیمت تجهیزات دندانپزشکی در بازار مختلف است. برای مثال قیمت وسایل لابراتوار دندانسازی با قیمت تجهیزات مصرفی دندانپزشکی فرق اساسی دارند. شرکت های تجهیزات دندانپزشکی عرضه کننده اصلی به شمار می روند و نرخ ها را آنان تعیین می کنند. 

اما برخی از قیمت های این تجهیزات این گونه اعلام شده است: 

 • اتوماتریکس کلمپ دار تک، با قیمت: ۱۲۰۰۰۰ تومان 
 • آسیاب استخوان، با قیمت: ۳۰۴۶۰۰۰ تومان 
 • مولت پرداخت کامپوزیت، با قیمت: ۲۰۰۰۰۰ تومان 
 • فرز کارباید استوانه ای ته صاف با قیمت: ۱۸۰۰۰۰ تومان 
 • اره بین دندانی، با قیمت: ۲۲۰۰۰۰ تومان 

فروشگاه تجهیزات و کالای دندانپزشکی

فروشگاه تجهیزات و کالای دندانپزشکی در شهرهای گوناگون کشورمان، فروشگاه هایی وجود دارند که در آن انواع مختلفی از تجهیزات و کالای دندانپزشکی به فروش می رسد. در این فروشگاه ها می توان محصولات دندانسازی را هم پیدا کرد. 

با سر زدن به بازار خرید و فروش متوجه خواهید شد که در بازار ایران، تا چه اندازه برند خارجی و داخلی وجود دارد. ابزاری که در دندانپزشکی به کار برده می شوند را شرکت های گوناگونی هم تولید و هم وارد می کنند و از طریق فروشگاه های مختلف سطح شهر آن را به فروش می گذارند. این فروشگاه ها می کوشند تا از بهترین برندها، با کیفیت های متفاوت محصولات را وارد بازار نمایند. 

پخش کننده عمده تجهیزات پزشکی

پخش کننده عمده تجهیزات پزشکیپخش کننده عمده تجهیزات پزشکی در بازار را می توان این گونه معرفی کرد: 

 1. نمایندگی ها: شرکت های تولیدی و وارداتی، در گوشه و کنار کشور برای فروش بهتر و تبلیغ بیشتر محصولات خود، نمایندگی هایی را ایجاد می کنند. وظیفه اصلی این نمایندگی ها در کنار فروش، پخش عمده می باشد. آنان توزیع کننده اصلی به محصولات به شمار می روند. 
 2. بازارهای خرید و فروش: در مراکز مختلفی که تجهیزات پزشکی ارائه می شود هم فروشگاه هایی وجود دارند که در زمینه پخش عمده فعالیت گسترده ای دارند. 
 3. وبسایت های اینترنتی: از این طریق هم شرکت های گوناگون، اقدام به پخش عمده می کنند و کاربران به راحتی می توانند خرید خود را انجام دهند. 

ارائه دهنده انواع تجهیزات دندانپزشکی در کشور

ارائه دهنده انواع تجهیزات دندانپزشکی در کشورارائه دهنده انواع تجهیزات دندانپزشکی در کشور، در مدل ها و برندهای متنوعی ابزار را به فروش می رساند. این ارائه کننده ها تجهیزاتی مانند: 

 • لوپ چشمی 
 • آبچوراتور 
 • آرتیکلاتور 
 • آمالگاماتور 
 • آنگل ترمیمی 
 • یونیت 
 • اسکنر داخل دهان 
 • و … 

را عرضه می کنند. می توانید با مراجعه به مراکز گوناگونی انواع مختلفی از تجیهزات دندانپزشکی را مشاهده کرده و از مارک های معروف خرید خود را انجام دهید. ارائه دهندگان سعی می کنند تا با کیفیت ترین و در همین حال مناسب ترین قیمت ها را عرضه کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید