آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ سها | بزرگترین مرجع خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی در کشور

قیمت سرنگ سها | بزرگترین مرجع خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی در کشور

همه ما به خوبی می دانیم که انواع سرنگ ها دارای اهمیت بالایی در عرصه پزشکی می باشند، چرا که توسط آن ها می توان تزریقات متعدد درمانی را به انجام رساند و از این طریق به بهبود روند بیماری کمک کرد.

لازم است بدانید که برخی از سرنگ ها در زمینه های مربوط به بیماری قند و دیابت مورد کاربرد قرار گرفته و جهت انجام تزریقات انسولین به بدن مورد توجه می باشند. لذا نیاز است تا تولیدات مختلفی از اینگونه سرنگ ها توسط کارخانجات تولید کننده اتفاق بیفتد که این امر میسر شده و نوعی سرنگ ایرانی مرغوب و با کیفیت تولید و به بازار عرضه گشته به نام سرنگ سها.

این نوع سرنگ را می توانید در بسته بندی های مختلفی که حاوی تعداد گوناگونی هستند، از بزرگترین مرجع خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی که در مراکز حضوری و غیر حضوری، خدمات لازم را به مشتریان ارائه می کنند، بخواهید. ضمن این که از طریق این مراکز، قیمت سرنگ سها به شکل عمده و مناسب به شما قابل عرضه خواهند بود.

قیمت سرنگ سها | بزرگترین مرجع خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی در کشور

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع سرنگ در کشور

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع سرنگ در کشورسرنگ دارای نقش و اهمیت ویژه ای در هر یک از زمینه های درمان می باشد که بدون وجود آن، انجام هیچ یک از تزریقات مرتبط با پزشکی ممکن نخواهد بود.

قابل ذکر است که جهت تامین انواعی از سرنگ ها از جمله سرنگ سها و در نتیجه کاربرد آن در زمینه های مختلف پزشکی؛ تامین کنندگان بزرگی در تلاش هستند تا اقدامات به موقعی از عرضه این محصولات در بازار را فراهم آورند.

به طور نمونه همین مرکز که یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش سرنگ در کشور محسوب می شود می تواند:

  • تامین بهینه و مطلوبی از انواعی از سرنگ های ایرانی و خارجی را برای متقاضیان انجام داده.
  • و بدین صورت گام مثبتی در جهت تامین و رفع نیاز آن ها بردارد.

لذا شما خریداران عزیز چه درخواست خرید عمده سرنگ های خارجی مانند سرنگ آمریکایی را داشته باشید و چه طالب خرید نوع ایرانی این سرنگ ها مانند سرنگ سها باشید، می توانید از طریق همین مرکز برای سفارش اقدام فرموده و قبل از آن نیز قیمت سرنگ آمریکایی و یا سایر سرنگ های موجود را مشاهده کنید.

لیست قیمت سرنگ سها در بازار

لیست قیمت سرنگ سها در بازارسرنگ سها در انواع و ظرفیت های متعددی به بازار فروش ارائه شده است که هر یک کاربرد ویژه و پر رنگی را به خود اختصاص داده اند. به طور کلی لیست قیمت انواع سرنگ سها به دلیل این که از سری محصولات داخلی محسوب می شوند، دارای سطح مناسب تر و ارزان تری نسبت به سرنگ های خارجی می باشد.

به طور کل اگر بخواهیم به چند نمونه از سرنگ سها بر حسب میزان ظرفیت تزریق مایع اشاره ای بکنیم، شامل گزینه های زیر خواهند شد:

  • سرنگ ۲ سی سی سها
  • سرنگ ۵ سی سی سها
  • سرنگ ۱۰ سی سی سها

برای این که بتوانید از این محصولات با قیمتی زیر قیمت بازار برخوردار شوید؛ می توانید خرید سرنگ های مربوطه را از طریق مراکز فروش عمده که همین مرکز نیز یکی از آن ها می باشد، به عمل آورید.

سفارش بهترین نوع سرنگ سها به قیمت تولید

سفارش بهترین نوع سرنگ سها به قیمت تولیدهر یک از انواع مدل های موجود از سرنگ سها در نوع خود بهترین هستند و نقش عمده ای را در تزریقات مختلف ایفا می کنند.
برای این که بتوانید انواعی از این سرنگ ها را در نمونه های اصل و با کیفیت مورد سفارش و خرید عمده قرار داده و هم چنین آن ها را به قیمت تولید و یا قیمت مستقیم نیز مورد خریداری قرار دهید، نیاز است تا این سرنگ ها را تنها از مراکز فروش و پخش سرنگ که تحت نام های متعددی فعالیت می کنند و اقدام به فروش بی واسطه به متقاضیان می کنند، بخواهید.

عمده فروشی مدل های متنوع سرنگ سها

عمده فروشی  مدل های متنوع سرنگ سهاسرنگ سها شامل مدل های متعددی جهت فروش می باشد که از جمله آن ها می توان سرنگ سها بدون پیستون را نام برد.
در هر حال فروش سرنگ ۲ سی سی سها و هم چنین سرنگ بدون پیستون و … از طریق مراکز عمده فروشی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت و در این صورت هر چقدر میزان سفارشات مشتریان از این محصول با روند افزایشی بیشتری همراه باشد، قیمت فروش کمتری به پای آن ها محاسبه خواهد شد که این موضوع برگرفته از تخفیفات خرید از این مراکز می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ ورید | تولید انواع سرنگ های پزشکی یکبار مصرف

امروزه به علت رعایت کردن بهداشت و اجتناب از انتقال بیماری های واگیر دار در درمانگاه ها و مطب ها از سرنگ های یکبار مصرف استفاده می شود. یکی از شرکت های تولی

پاسخی بگذارید