آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ میبد یاس| فروش انواع سرنگ ایرانی و خارجی

قیمت سرنگ میبد یاس| فروش انواع سرنگ ایرانی و خارجی

سرنگ ها کاربردهای متفاوتی دارند که هر کدام شان دارای انواع مختلفی هم می باشند. سرنگ ها را می توان در اجزای گوناگونی مشاهد کرد که هر کدام شان دارای پمپ، لوله استوانه ای که در آن دارو قرار می گیرد، سر سوزن و کاور آن است. شرکت های گوناگونی در کشورمان وجود دارند که این نوع از محصول را تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. البته از تولید داخلی سرنگ چند سالی بیشتر نمی گذرد. در گذشته سرنگ هم از خارج کشور وارد می شد. 

یکی از شرکت های فعال در این حوزه تولیدی سرنگ میبد یاس است. محصولات این برند را می توان از مراکز خرید و فروش انواع سرنگ ایرانی و خارجی تهیه کرد و در امور گوناگون به کار بست. 

قیمت سرنگ میبد یاس نیز بستگی به نوع و کیفیت آن دارد. می شود با مراجعه به بازار از قیمت این برند تولید کننده مطلع شد. 

قیمت سرنگ میبد یاس| فروش انواع سرنگ ایرانی و خارجی

مرکز فروش سرنگ میبد یاس در تهران

مرکز فروش سرنگ میبد یاس در تهرانفروش سرنگ میبد یاس در تهران در مراکزی انجام می شود که در آن انواع تجهیزات پزشکی عرضه می گردد. می توان با مراجعه به این مراکز بهترین نوع سرنگ این شرکت را تهیه کرد. در این مراکز البته نمایندگی سرنگ سیما هم فعال می باشد که در کنار دفتر فروش شرکت یاس کیسه میبد در حال فروش محصولات شرکت می باشند. در این جا می توان سرنگ انسولین اطلس را هم پیدا کرد و تهیه نمود. 

در کنار این می توان این نوع از سرنگ را از داروخانه های سطح شهر تهران هم خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. سرنگ ها کاربرد زیادی در مراکز درمانی دارند. به علت افزایش استفاده از آن است که شرکت های تولیدی گوناگونی مانند همین میبد یاس عرض اندام کرده اند. 

لیست قیمت سرنگ تزریق «میبد یاس»

لیست قیمت سرنگ تزریق «میبد یاس» لیست قیمت سرنگ تزریق میبد یاس را می توان از راه های مختلفی به دست آورد که یکی از آن ها مراجعه به فروشگاه های تجهیزات پزشکی می باشد. از سوی دیگر می شود به نمایندگی این شرکت تولیدی هم مراجعه نمود و قیمت های روز را به دست آورد. 

در این جا ما به چند نمونه از قیمت های این سرنگ در اندازه های گوناگون اشاره می نماییم: 

  • قیمت سرنگ ۲٫۵سی سی میبد یاس در بسته بندی ۵۰۰ عددی: ۳۲۰۰۰۰ تومان 
  • قیمت سرنگ ۱۰ سی سی میبد یاس ۲۸۰ عددی: ۳۰۸۰۰۰ تومان 
  • سرنگ ۵cc میبد یاس ۴۰۰ عددی با قیمت: ۲۶۴۰۰۰ تومان 

نمایندگی رسمی سرنگ میبد یاس

نمایندگی رسمی سرنگ میبد یاس نمایندگی رسمی سرنگ میبد یاس در تهران فعالیت می کند. این نمایندگی را می توان به راحتی پیدا کرد و هر گونه سرنگی که مورد نیاز می باشد را خریداری نمود. این نمایندگی در کارهای مختلفی مشغول است که می توان به پخش و توزیع، فروش عمده و جزئی، پذیرش سفارش، تبلیغات محصولات شرکت و خدمات دیگری اشاره کرد. 

نمایندگی های دیگری هم شرکت میبد یاس در شهرهای مختلف دارد و البته برخی از آنان در قالب فروشگاه ها و یا داروخانه ها فعالیت می کنند. با همه این ها می توانید بهترین نوع سرنگ این شرکت تولیدی را از فروشگاه های گوناگونی خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. 

نمایندگی ها در فضای مجازی هم فعال می باشند. 

پخش سرنگ میبد یاس در ایران

پخش سرنگ میبد یاس در ایرانپخش سرنگ میبد یاس در ایران از سوی شعبه های فروش آن صورت می گیرد. البته خود شرکت نیز دارای وبسایت رسمی ای است که می توان با وارد شدن به آن و ارتباط برقرار کردن با عوامل فروش، این نوع از سرنگ را به صورت عمده خریداری کرد. 

در هر جایی از کشور که زندگی می کنیم، می توانیم به آسانی سرنگ این برند را سفارش دهیم و آن را در اسرع وقت تحویل بگیریم. 

تولید سرنگ در ایران به دلیل فروش زیاد و کاربردی بودن آن از سوی شرکت های مختلفی انجام می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ ورید | تولید انواع سرنگ های پزشکی یکبار مصرف

امروزه به علت رعایت کردن بهداشت و اجتناب از انتقال بیماری های واگیر دار در درمانگاه ها و مطب ها از سرنگ های یکبار مصرف استفاده می شود. یکی از شرکت های تولی

پاسخی بگذارید