آراد برندینگ
خانه / دستکش جراحی / قیمت فروش دستکش جراحی مالزی | فروش برندهای برتر تجهیزات پزشکی

قیمت فروش دستکش جراحی مالزی | فروش برندهای برتر تجهیزات پزشکی

دستکش نوعی پوشش برای محافظت از دست می باشد که از زمان های گذشته برای موارد گوناگون مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه نوعی دستکش تولید می شود که در پزشکی کاربرد دارد و با نام دستکش جراحی مالزی شناخته می شود. قیمت فروش دستکش جراحی مالزی در بازار با میانگین ۳۰ هزار تومان می باشد. البته باید توجه داشت که قیمت مذکور برای یک بسته بوده و قیمت آن می تواند با توجه به نوع دستکش و جنس آن دارای نوساناتی باشد.

قیمت فروش دستکش جراحی مالزی | فروش برندهای برتر تجهیزات پزشکی

لیست قیمت دستکش لاتکس مالزی پودری

لیست قیمت دستکش لاتکس مالزی پودری

دستکش های لاتکس جراحی مالزی معمولا بصورت بدون پودر، کم پودر و پودردار به بازار عرضه می شود و مصرف کنندگان می توانند متناسب با نیاز خود این محصول را تهیه کرده و استفاده کنند. قیمت دستکش جراحی مالزی بدون پودر، کم پودر و بدون پودر یکسان بوده و اگر هم تفاوتی در قیمت داشته باشند بسیار ناچیز است. امروزه دستکش های جراحی ساخت چین نیز به بازار عرضه می شود که نسبت به ساخت مالزی گرانتر می باشد. همچنین نوع دیگری از دستکس های لاتکس در بازار وجود دارد که از نوع حریر می باشد. قیمت دستکش لاتکس حریر نیز در محدوده ۲۸ تا ۳۴ هزارتومان قرار دارد. دستکش های اپی پرفکت نیز نوع دیگری از دستکش های جراحی می باشد که قیمتی به نسبت بالاتر از انواع دستکش های جراحی دارد امروزه قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت در بازار به صورت تقریبی ۳۸ هزار تومان می باشد که البته قیمت مذکور برای نوع یکبار مصرف آن بوده و جنس غیر یکبار مصرف آن گرانتر می باشد.

مرکز فروش دستکش لاتکس مالزی و دستکش وینیل

مرکز فروش دستکش لاتکس مالزی و دستکش وینیل

در زمینه تولید دستکش لاتکس مالزی و دستکش وینیل شرکت های گوناگونی فعالیت می کنند از جمله این شرکت ها می توان به شرکت افرا طب اشاره کرد. البته میتوان این محصولات را علاوه بر خرید حضوری به صورت اینترنتی نیز تهیه کرد. فروشگاه های اینترنتی از جمله فروشگاه هایی هستند که محصولات پزشکی از جمله انواع دستکش های جراحی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند و مصرف کنندگان می توانند با صرفه جویی در زمان به سایت های مذکور مراجعه کرده و به راحتی خرید خود را انجام داده و محصول موردنظر را درب منزل تحویل بگیرند. البته باید توجه داشت که خرید چنین محصولاتی از شرکت های تولید کننده به صرف است به عنوان مثال قیمت دستکش نیتریل در بازار حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد گرانتر از شرکت های تولید کننده است.

خرید دستکش لاتکس spa مالزی به صورت عمده

خرید دستکش لاتکس spa مالزی به صورت عمده

امروزه همه مصرف کنندگان در پی آن هستند که هر محصولی از جمله دستکش های لاتکس spa را به صورت عمده تهیه کنند زیرا تهیه آن ها به این روش به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. برای خرید عمده دستکش های لاتکس spa می توان این محصولات را از کاخانه های تولید کننده مانند کارخانه نیایش خریداری نمود. انواع دستکش های لاتکس تولید شده در این کارخانه مشابه تولید خارجی است اما با این وجود بسیاری از افراد سعی می کنند که محصولات خارجی را تهیه کنند. قیمت لاتکس در ایران بسیار مناسب تر از نوع خارجی آن بوده و در عین حال کیفیت مرغوبی نیز دارد.

تولید دستکش استریل جراحی کم پودر مالزی

تولید دستکش استریل جراحی کم پودر مالزی

امروزه انواع دستکش ها، از جمله دستکش استریل جراحی (بدون پودر، کم پودر و بدون پودر)، دستکش معاینه و دست کش پلاستیکی در کارخانه های ایرانی تولید می شود و به بازار عرضه می شود. این نوع دست کش ها با توجه به انداره و سایر ویژگی هایشان قیمت های متفاوتی دارند. به عنوان مثال قیمت دستکش معاینه و دستکش استریل جراحی  در محدوده ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان قرار دارد در حالی که قیمت دستکش پلاستیکی به نسبت از دستکش های مذکور ارزان تر است. البته ممکن است نوعی از دستکش های پلاستیکی وجود داشته باشد که قیمت بالایی داشته باشد اما در حالت کلی قیمت آن نسبت به دستکش هایی که در پزشکی مصرف می شود ارزان تر است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستکش جراحی بدون پودر | عرضه لوازم پزشکی مصرفی دارای تایید کیفیت

فروش دستکش جراحی بدون پودر در سراسر کشور انجام می شود. و از طریق فروشگاه های عرضه لوازم پزشکی مصرفی دارای تأیید کیفیت می توانید انواع مختلف این محصول را تهیه کن

پاسخی بگذارید